O restauraci
x

Bellevue

alt

Restaurace Bellevue je místem špičkové gastronomie v srdci Prahy,
místem originálního evropského/českého designu,
místem tradice ale i nejprogresivnejších evropských trendů.

 

 

 

Bellevue je KOUZLO!

Je to KOUZLO neopakovatelného okamžiku, Vaší jedinečné chvíle. Jedině Vy dáváte všemu, co děláme, smysl. Co by byl dechberoucí výhled na majestátní Pražský hrad bez zasněných očí zamilovaných? Kde by čerpal šéfkuchař inspiraci pro kreativní díla bez nadšených ovací při dezertu? Jaký by byl letní večer bez posezení na terase za světel pouličních lamp a tichého šumění Vltavy? Jak by chutnal nejlepší ročník krásného vína bez přátel kolem stolu?

***

Bellevue je KOUZLO Prahy!

Z restaurace Bellevue na Smetanově nábřeží se dotknete nejkrásnějších míst v Praze. Výjimečné místo v té nejlepší společnosti Národního divadla, Žofína, Karlova mostu, Rudolfina, Staroměstského náměstí i Pražského hradu. V elegantním interiéru rozehrává na stěnách svou hru světlo a stín originálních skleněných prvků Ronyho Plesla. Usaďte se pohodlně u okna a nechte na sebe působit kouzlo historie.

***

Bellevue je KOUZLO romantiky!

Pokud je Praha tou nejromantičtější kulisou, pak Bellevue je tím nejlepším místem pro Vaši schůzku. Připravíme Vaši vysněnou svatební hostinu. Naplánujeme Vaše výročí do posledního detailu. Nebo překvapíme a okouzlíme Vaše nejbližší slavnostní večeří.

***

Bellevue je KOUZLO vína!

Teprve v doprovodu skvělých vín se nejvybranejší jídla stávají úžasnými pochoutkami. Na dokonalou souhru vín a menu dohlíží přísně ale s láskou František Novák, manažer restaurace. Přijďte odhalit kouzlo degustačních menu postavených kolem špičkových vín.

 

 

 
 

V Zátiší Mlýnec Bellevue Žofín Garden Zátiší Club
foto foto foto foto foto foto
#