V zatisi

FRANTIŠEK NOVÁK

FRANTIŠEK NOVÁK

Manažer restaurace

Gastronomie je součástí života mé rodiny již po třetí generaci. Po studiu v zahraničí jsem se věnoval práci v cestovním ruchu, ale vždy mě to táhlo zpět do našeho oboru. V Bellevue jsem si za osm let působení prošel všemi pozicemi, což mi dalo možnost pochopit detailně chod celé restaurace. Neustálé posouvání se kupředu, hledání či vytváření nových trendů, skvělý tým a zázemí velké společnosti jsou hlavními důvody, proč si nedokáži svůj profesní život bez Bellevue představit.

T +420 222 221 443 E frantisek.novak@zatisigroup.cz
LUKÁŠ MAŠEK

LUKÁŠ MAŠEK

Sous Chef

Už jako malý kluk jsem byl nejčastěji v kuchyni a vařečka byla můj nejoblíbenější nástroj. Nejraději používám čerstvé suroviny ze zahrádky a pracuji s tradiční recepturou našich babiček, koneckonců babička byla můj první učitel. Ještě při škole jsem si našel první práci v centru Prahy, kde jsem mohl své znalosti z gastronomie využít. Před pěti lety jsem ale zatoužil se posunout dál. Bellevue pro mě byla výzva. Vzdělávat se ve svém oboru a dodržovat trendy v gastronomii mě nikdy nepřestane bavit.

T +420 222 221 443 E lukas.masek@zatisigroup.cz
ONDŘEJ PLÍŠEK

ONDŘEJ PLÍŠEK

Deputy manager

V roce 2009 jsem nastoupil do restaurace V Zátiší a pochopil jsem, že práce může být zároveň i koníčkem. Po čtyřech letech jsem dostal nabídku ze sesterské restaurace Bellevue, které jsem nemohl odolat. Už ze samotného názvu je jasné, jakým kouzelným místem je. K tomu si představte nejmodernější gastronomické trendy, špičkový servis a nádherný výhled přes řeku na Pražský hrad a je vám jasné, proč je Bellevue ideální místo k výsostnému gastronomickému zážitku.

T +420 222 221 443 E ondrej.plisek@zatisigroup.cz
ZDENĚK ČERNOTÍK

ZDENĚK ČERNOTÍK

Deputy manager

Když jsem se v roce 2010 přestěhoval do Prahy, měl jsem velké štěstí, že si mě pod svá křídla vzal Libor Pavlíček do restaurace V Zátiší, kde jsem začal pracovat na pozici číšníka. Po pěti letech jsem přešel do Bellevue, kde jsem se ani ne po roce stal vedoucím dne. Baví mě poskytovat lidem nezapomenutelný servis, rád pracuji v silném a skvělém týmu.

T +420 222 221 443 E zdenek.cernotik@zatisigroup.cz
Jiří Albrecht

Jiří Albrecht

Sommeliér

V roce 2014 se do našeho týmu připojil Jirka Albrecht na pozici Commis de Rang. Dnes je jedním z našich sommeliérů. Na jeho práci ho baví kombinace neobvyklých chutí s vybranými víny a servírování zážitků.

T +420 222 221 443 E jiri.albrecht@@zatisigroup.cz
DANIEL POKORNÝ

DANIEL POKORNÝ

Asistent manažera

Do Zátiší Group jsem poprvé nastoupil hned po střední škole a nevěděl jsem nic o světě špičkové gastronomii. V Bellevue jsem působil 5 let a pak jsem odešel do hotelu přes řeku, ale rychle jsem se rád vrátil zpět. Do Bellevue jsem nastoupil jako číšník na pozici Commis de Rang a po osmi měsících jsem se stal vedoucím směny. Moc mě baví práce s lidmi, každý den je úplně jiný a přináší nové výzvy, situace i zajímavá setkání. Rád vidím v očích hostů spokojenost, že dostali něco, co nečekali.

T +420 222 221 443 E daniel.pokorny@zatisigroup.cz
Robert Gottfried

Robert Gottfried

Asistent manažera

Představujeme vám Roberta Gottfrieda, který svou kariéru odstartoval v Zátiší Group před více než 9 lety. Po absolvování školy se přesunul do Prahy, kde prvně pracoval jako kuchař v Žofín Garden. Poté se rozhodl vyzkoušet něco nového, a proto v roce 2011 jeho kroky následovaly do Bellevue na pozici Commis de Rang. Dnes má na starosti chod restaurace a zároveň je jedním z našich sommeliérů. Kromě dobrého jídla a vína se ve svém volném čase rád věnuje sportu, historii a hudbě.

T +420 222 221 443 E robert.gottfried@zatisigroup.cz
MARTINA PILEČKOVÁ

MARTINA PILEČKOVÁ

Guest Relations Manager

V Zátiší Group jsem začínala pracovat na recepci v restauraci V Zátiší. Vždy mě těšilo připravování a organizace věcí pro druhé a toto je mým posláním i v Bellevue, kde se starám o organizaci větších eventů a chodu recepce. Mám ráda rčení, že dobré jídlo a pití se stává lékem, a byla bych moc ráda , kdyby to platilo nejen pro tělo, ale i pro duši. Svou rovnováhu nacházím v joze a pilates, četbě knih a cestování.

T+420 222 221 443 Emartina.pileckova@zatisigroup.cz
Kateřina Mytníková

Kateřina Mytníková

Hosteska

Vzhledem k mé vášni pro cestování a velké lásce k dobrému jídlu a pití, jsem už od vysoké školy nabírala zkušenosti v gastronomii jak v Čechách, tak i v zahraničí. Při práci recepční v Bellevue, jsem stále v kontaktu s lidmi z celého světa a baví mě naplňovat jejich individuální přání. Největší radostí je pak, když z plné restaurace odchází spokojení a nadšení hosté.

T+420 222 221 443 Ebellevue@zatisigroup.cz
Šárka<br> Zíková

Šárka
Zíková

Hosteska

Před tím, než jsem se usadila v Bellevue, pracovala jsem 7 let na zaoceánské lodi. Z této zajímavé zkušenosti čerpám každý den. Jako hosteska jsem v neustálém kontaktu s hosty restaurace, což mě velmi těší a baví.

T+420 222 221 443 Ebellevue@zatisigroup.cz