Valentýnské menu
Kreativní šéfkuchař Nicolas Decherchi
Bellevue se stěhuje o 50m

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

4,7

google

4,5

trip advisor

4,9

facebook

Hodnocení

DOKONALÝ VÝHLED

Elegantní restaurace s nezaměnitelným výhledem na Pražský hrad, Karlův most i Vltavu, uchvátí vaše oči stejně jako umění naší kuchyně, která na váš talíř vytváří umělecká díla z tradičních surovin.

Symfonie chutí, která vás okouzlí

Bellevue

Naše kuchyně kombinuje ty nejlepší suroviny a nevšední ingredience v rytmu současných světových kulinářských trendů. Menu v nápaditém aranžmá s citem pro detail snoubíme s prémiovými víny z významných evropských apelací.

Menu
Symfonie chutí, která vás okouzlí
BELLEVUE, KDYŽ VÍTE, JAK ZAPŮSOBIT

BELLEVUE, KDYŽ VÍTE, JAK ZAPŮSOBIT

Bellevue

Naše restaurace je tu pro vás a vaše výjimečné okamžiky ať už soukromé nebo pracovní. Stoly s výhledem na nejpůsobivější pražské památky v kompozici s interiérem doplněným o díla výtvarníka Ronyho Plesla nabízí kulisy pro významné životní události nebo firemní akce.

Více

BUDEME VÁM NASLOUCHAT

Bellevue

Kuchařský tým je pozorný k vašim přáním a chuťovým vjemům. Naše obsluha se s vámi snadno domluví díky znalosti hned několika světových jazyků a ráda vás provede všemi detaily, které vaši návštěvu Bellevue pozvednou na nezapomenutelný zážitek. Užijte si naši královskou péči.

Více
zatisi_team
zatisi_team
zatisi_team
Více o týmu
zatisi_club

ODMĚNA ZA SPOKOJENOST

Bellevue

Zátiší Club je exkluzivní program pro hosty, kteří se k nám rádi vracejí. Staňte se i vy jeho členem a odměňte se řadou benefitů, jako je druhé menu zdarma, zvýhodněné ceny na vinném lístku či odvoz po Praze zdarma.

Více

NEJLEPŠÍ DÁREK S CHUTÍ

Bellevue

Využijte naší nabídky a obdarujte Wowchery do restaurací Zátiší Group své blízké, přátele nebo obchodní partnery a dopřejte jim skvělý gastronomický zážitek.

Zakoupit wowcher
wowcher
× logo
NOVÁ ADRESA
map Bellevue již najdete na nové adrese, v sousedním Hotelu Smetana, ulice Karoliny Světlé 34. Těšíme se na vaši návštěvu!