Tým
x

Šéfkuchař a jeho tým

 

Marek Šáda - Executive Chef

 

V Čechách jsem pracoval v několika špičkových restauracích po boku uznávaných šéfkuchařů, z nichž jeden byl za své umění již oceněn michelinskou hvězdou. Pak jsem odletěl do New Yorku otevřít jako Head Chef restauraci. V San Franciscu jsem v CIA (The Culinary Institute of America) absolvoval kurzy vaření se zaměřením na přípravu ryb a seafood. Poslední zastávkou před návratem do Čech byla Restaurace Acmé v New Yorku, kde jsem pracoval pod vedením Mads Refslund, spoluzakladatele světově proslulé restaurace NOMA v Kodani.

Ve volných dnech moc rád trávím čas se svou rodinou.

 

Tel.: +420 222 221 443

Fax: +420 222 077 972

Email: marek.sada,zatisigroup,cz

 

 

František Novák - Restaurant Manager Bellevue

alt

Gastronomie je součástí života mé rodiny již po třetí generaci. Po studiu v zahraničí jsem se věnoval práci v cestovním ruchu, ale vždy mě to táhlo zpět do našeho oboru. V Bellevue jsem si za pět let působení prošel všemi pozicemi, což mi dalo možnost pochopit detailně chod celé restaurace.

Neustálé posouvání se kupředu, hledání či vytváření nových trendů, skvělý tým a zázemí velké společnosti jsou hlavními důvody, proč si nedokáži svůj profesní život bez Bellevue představit. Svůj volný čas věnuji hlavně své rodině. Rád odpočívám u dobrého filmu, ale také aktivně – na horách, při cestování nebo sportu.

 

 Tel.: +420 222 221 443

Fax: +420 222 077 972

Email: frantisek.novak,zatisigroup,cz

 

 

Martina Pilečková - Guest Relation Manager

alt

V Zátiší Group jsem snad už dvanáct let, prostě opravdu dlouho. Celou dobu jsem pracovala v restauraci V Zátiší. Když ale Tomáš Melich na začátku roku 2007 dával dohromady nový tým v Bellevue, přesvědčil mě, ať jdu s ním. A tak jsme začali budovat něco úplně nového...

V Bellevue cítím silného týmového ducha, na lidech je tu vidět, že hrozně touží po tom, aby restaurace, kterou budují, dobře fungovala, aby si hosté při odchodu opravdu říkali „wow“!

V Bellevue se vše točí kolem kulinářských specialit – já ale nedám dopustit na křupavou kachničku, bramborový knedlík a červené zelí!Tel.: +420 222 221 443

Fax: +420 222 077 972

Email: bellevue,zatisigroup,cz 

 

 

 

 

V Zátiší Mlýnec Bellevue Žofín Garden Zátiší Club
foto foto foto
#