Tým
x

Šéfkuchař a jeho tým

 

Marek Šáda - Executive Chef

 

V Čechách jsem pracoval v několika špičkových restauracích po boku uznávaných šéfkuchařů, z nichž jeden byl za své umění již oceněn michelinskou hvězdou. Pak jsem odletěl do New Yorku otevřít jako Head Chef restauraci. V San Franciscu jsem v CIA (The Culinary Institute of America) absolvoval kurzy vaření se zaměřením na přípravu ryb a seafood. Poslední zastávkou před návratem do Čech byla Restaurace Acmé v New Yorku, kde jsem pracoval pod vedením Mads Refslund, spoluzakladatele světově proslulé restaurace NOMA v Kodani.

Ve volných dnech moc rád trávím čas se svou rodinou.

 

Tel.: +420 222 221 443

Email: marek.sada,zatisigroup,cz

 

 

 

 

František Novák - Restaurant Manager Bellevue

alt

Gastronomie je součástí života mé rodiny již po třetí generaci. Po studiu v zahraničí jsem se věnoval práci v cestovním ruchu, ale vždy mě to táhlo zpět do našeho oboru. V Bellevue jsem si za pět let působení prošel všemi pozicemi, což mi dalo možnost pochopit detailně chod celé restaurace.

Neustálé posouvání se kupředu, hledání či vytváření nových trendů, skvělý tým a zázemí velké společnosti jsou hlavními důvody, proč si nedokáži svůj profesní život bez Bellevue představit. Svůj volný čas věnuji hlavně své rodině. Rád odpočívám u dobrého filmu, ale také aktivně – na horách, při cestování nebo sportu.

 

Tel.: +420 604 229 709

Email: frantisek.novak,zatisigroup,cz

 

 

 

 

Martina Pilečková - Guest Relation Manager

alt

V Zátiší Group jsem snad už dvanáct let, prostě opravdu dlouho. Celou dobu jsem pracovala v restauraci V Zátiší. Když ale Tomáš Melich na začátku roku 2007 dával dohromady nový tým v Bellevue, přesvědčil mě, ať jdu s ním. A tak jsme začali budovat něco úplně nového...

V Bellevue cítím silného týmového ducha, na lidech je tu vidět, že hrozně touží po tom, aby restaurace, kterou budují, dobře fungovala, aby si hosté při odchodu opravdu říkali „wow“!

V Bellevue se vše točí kolem kulinářských specialit – já ale nedám dopustit na křupavou kachničku, bramborový knedlík a červené zelí!Tel.: +420 222 221 443

Email: bellevue,zatisigroup,cz 

 

 

 

 

 

Ondřej Plíšek - zástupce manažera

V roce 2009 jsem nastoupil do restaurace V Zátiší a pochopil jsem, že práce může být zároveň i koníčkem. Po čtyřech letech jsem dostal nabídku ze sesterské restaurace Bellevue, které jsem nemohl odolat. Už ze samotného názvu je jasné, jakým kouzelným místem je. K tomu si představte nejmodernější gastronomické trendy, špičkový servis a nádherný výhled přes řeku na Pražský hrad a je vám jasné, proč je Bellevue ideální místo k výsostnému gastronomickému zážitku.

Volný čas věnuji hlavně rodině a pokud se najde chvilka i pro mě, nejraději ji trávím na rybách. Naprosto vypnu a čerpám energii z přírody. 

 

Tel.: +420 222 221 443

Email: ondrej.plisek,zatisigroup,cz

 

 

 

 

 

Zdeněk Černotík - asistent manažera

Když jsem se v roce 2010 přestěhoval do Prahy, měl jsem velké štěstí, že si mě pod svá křídla vzal Libor Pavlíček do restaurace V Zátiší, kde jsem začal pracovat na pozici číšníka. Po pěti letech jsem přešel do Bellevue, kde jsem se ani ne po roce stal vedoucím dne. Baví mě poskytovat lidem nezapomenutelný servis, rád pracuji v silném a skvělém týmu.

Od roku 2012 se věnuji kickboxu, při kterém se báječně odreaguji. Mám nádhernou manželku a dvě krásné dcery, které jsou pro mě vším. Miluju čokoládu a myslím, že v Bellevue máme ty nejlepší čokoládové dezerty.

 

Tel.: +420 222 221 443

Email: zdenek.cernotik,zatisigroup,cz

 

 

 

 

 

 

Daniel Pokorný - asistent manažera

Do Zátiší Group jsem poprvé nastoupil před pěti lety, hned po střední škole a nevěděl jsem nic o světě špičkové gastronomie. Odešel jsem do hotelu přes řeku, ale rychle jsem se rád vrátil zpět. Do Bellevue jsem nastoupil jako číšník na pozici Commis de Rang a po osmi měsících jsem se stal vedoucím směny. Moc mě baví práce s lidmi, každý den je úplně jiný a přináší nové výzvy, situace i zajímavá setkání. Rád vidím v očích hostů spokojenost, že dostali něco, co nečekali.

Relaxuji jízdou na kolečkových bruslích, lezením po horách a na výletech do přírody. Pocházím ze severních Čech a moje přítelkyně ze Slovenska, takže cílů máme stále dost. Jsem zastáncem rčení, že v jednoduchosti je krása. Platí to v jídle i ve víně, miluji kus masa, klidně i bez přílohy, a česká bílá vína, která jsou dnes srovnatelná s víny zahraničními.

 

Tel.: +420 222 221 443

Email: daniel.pokorny,zatisigroup,cz

 

 

 

 

 

 

 

V Zátiší Mlýnec Bellevue Žofín Garden Zátiší Club
news
foto foto
#